Medatekstil, sektöründe deneyimli bir ekiple 2002 yılında İstanbul’da kuruldu. Kuruluşunun ilk yılında yurt içi piyasaya gömlek üretimi yaptıktan sonra 2003 yılında ihracat firmaları için fason üretim yapmaya başladı.

Birkaç yıl içinde sektörde sağlam bir yer edindikten sonra fabrikasını Sivas’a taşıyan Medatekstil bugün 230 çalışanıyla günlük 3000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Kurulduğu günden itibaren kurumsallaşmaya ve üretim kalitesini artırmaya özen gösteren Medatekstil; H&M, Zara, Next ve Massimo Dutti gibi Avrupa’nın önde gelen markalarıyla çalışmaya devam etmektedir.

 

Vizyonumuz
Trendleri her zaman yakından takip ederek, ortaya çıkardığımız modelleri işini çok seven tecrübeli bir ekiple gerçeğe dönüştürmek ve firmamızı ilkelerimizden, kalite anlayışımızdan ve hedeflerimizden taviz vermeden kendi ihracatını yapacak seviyeye getirmektir.


Misyonumuz
Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun kalitede ürünleri, dürüstlük ilkesini temel alarak geliştirmek ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, farklı deneyimlere açık, iş ahlakından ve yenilikçi üretim anlayışından vazgeçmeyen bir firma olarak küresel ölçekte rekabet edebilen bir marka haline gelmektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz

Meda

Bilgi Alın

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. GÖNDER